Zamknij

Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Śniadeckiego Jana 1, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obróbka żywności, pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywanie naczyń, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "NIRO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Śniadeckiego Jana 1, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Danuta Połomska
      Numer telefonu: 323901735
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV: godziny pracy: od 6:00 lub 10:00 do 14:00 lub 18:00; kontakt osobisty: kuchnia szpitalna, biuro NIRO w godz.: 7:00 - 14:00;
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Prowadzenie postępowania administracyjnego z zakresu właściwości PINB, przygotowywanie projektów i decyzji, postanowień, pism, działalność inspekcyjno-kontrolna
      StPr/24/0425
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      obsługa komputera, urządzeń biurowych, odbieranie telefonów
      StPr/24/0433

      - fachowa obsługa systemów komputerowych, ich instalacja oraz programowanie, właściwe zarządzanie danymi, - instalacja nowych programów,
      StPr/24/0434
      wynagrodzenie od od 5 384,35 PLN

      Praca z dokumentami, praca przy komputerze powyżej 2 godzin dziennie;
      StPr/24/0436
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      Praca biurowa w Dziale Ewidencji i Świadczeń;
      StPr/24/0437

      sporządzanie projektów zarządzeń, orzeczeń, uzasadnień, analiza akt spraw
      StPr/24/0421
      wynagrodzenie od od 6 180 PLN

      wprowadzanie dokumentów do programu księgowego
      StPr/24/0423
      wynagrodzenie od od 4 242 do 6 000 PLN

      Montaż instalacji elektrycznychy i fotowoltaicznych
      StPr/24/0219

      StPr/24/0220

      Sprzedaż asortymentu hurtowni alkoholi, kontakt z klientem w terenie (raz w tygodniu), pozyskiwanie nowych klientów
      StPr/24/0418
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN